| Decebalul a întrebat:

In AoE 3 eu joc la schimirish. De fiecare data cand termin o lupta imi da cate 2 carduri noi. Ce trebuie sa fac ca sa-mi dea mai multe carduri?

2 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

Cardurile ti le da in functie de cat XP faci in runda respectiva(un card la 1000Xp parca). Stii cum faci xp, omorand mai multe case inamice si chestii din astea (poti si cu hack e un cod scris apesi enter si scrii"Nova & Orion" exact asa cu & si cu spatiu intre ele si iti da 10, 000XP tongue) Bafta

| Decebalul explică (pentru AdySnaP):

Scriu aproape in fiecare lupta codul asta de vreo 5-6 ori si imi da tot 2 carduri de fiecare data cand termin o lupta.