| Decebalul a întrebat:

In Dragon City, ce trebuie sa fac ca sa pot lua acei doi dragoni Robot Dragonsi Paladin Dragon de la "Dragons" de la "Build", ca eu am level 10 si in Social Empires dar si in Social Wars. Dau funda! Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun! happy

Răspuns Câştigător
| standy2222 a răspuns:

Pai trebuie sa dai get now dragon daca ai lvl 10 dar mai intai trebuie sa ai locul liber unde se afla ouale de dragon ca sa le poti baga unulcate unul simplulaughing