| pery a întrebat:

In gta san andreas am o misiune cu niste majordomi sa le duc masinile in garaj si dupa ce omor un majordom imi da haina lui) termin misiunea si vreau sa intru in hotel si imi zice ca trebuie sa le i-au haina si nu stiu cum deci daca stie cineva cum va rog spuneti-mi(primeste un fundoi mare)

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Am vazut la fratele meu misiunea asta, ti-o spun din memorie. Trebuie sa omori un majordom in parcare, dar am impresia ca trebuie sa folosesti un pistol cu amortizor sau un cutit. Apoi te duci pana vine un smecher cu o masina si trebuie sa-i duci masina undeva, sa-i puna droguri, sa te intorci. Ai un cronometru si n-ai voie s-o strici. Pe urma vine politia, gaseste drogurile si-l aresteaza.