| AdI1231234 a întrebat:

In jocul metin2ro au aparut de curand niste cufere de incepator pe care le primesc toate caracterele care incep jocul ce pica din acele cufere nu este negociabil eu nu am primit aceste cufere fiindca eu am inceput inainte sa apara dar colegul meu de clasa a inceput acum si a auzit ca din cufarul de la lvl 20 pica niste obiecte care iti schimba bonusurile si fiindca il cresc mi-a zis sa ii dau arma sa mi-a bonuseze intrebarea mea este ca daca ii dau arma sa mi-a bonuseze mi-a mai poate da inapoi? deoarece acele obiecte sunt ne negociabile?

Răspuns Câştigător
| DiabloStyle a răspuns:

Da poate sigur big grin funtitabig grin

2 răspunsuri:
| Maimuta22 a răspuns:

Bonusurile se pot pune doar pe arme si armuri de lvl 40, eu cel putin am pus bonusuri si pe armuri mai mici

| deeyuuu a răspuns:

Da, itemele pe care sunt puse bonusurile nu ai restrictiii.winking