| PrinceOf a întrebat:

In jocul transformice...cum pot face mai repede/mai mult chese....si fs?

3 răspunsuri:
| IIII a răspuns:

Daca joci in room cu mai putini soareci(sub 17) ai mari sanse sa iei first, eu asa fac mereu.Pentru cheese rapid joaca doar tu cu un prieten, fara alti soareci in locul ala, si sa vezi ca strangi de 2 ori mai repede.Nu mai trebuie sa astepti sa intre toti in gaura.Probabil ca stii, ca sa iei first trebuie sa fie cel putin 11 soareci.Deci prima varianta pentru first, a doua pentru cheese rapid.

| aditzache123456 a răspuns:

Pai pentru a face mai repede chese fara sa folosesti hack trebuie doar sa te duci cu un prieten pe o alta sala si sa faceti repede mapele unele dupa altele si ca sa faci fs repede chemi 10 prieteni sa stea degeaba pe o sala rolling on the floor)

| Ralucafrumy234 a răspuns:

Pai iti descarci hack sau chemi cativa soareci pe sala vreo 1-2.Hackurile pentru cheese sunt:de speed(mergi mai repede) sau de cheese(apesi k si muti branza unde vrei).Iti amintesc:HACKURILE TREBUIE DESCARCATE nu merg simple.
Speed=rapid, rapiditate.