| PuFiLiCi98 a întrebat:

In Metin2 care e mai bun : Razboinic pe corp sau mental? De ce? Cel mai convingator raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Helper01 a răspuns:

Poate mai tarziu daca poti!winkingRupe-i pe toti pe metin! Bafta!

3 răspunsuri:
| qpDarkD a răspuns:

Salut Mental e mai bun la duel si te ajuta foarte mult daca ai arma 2 maini(sulita) Iar corp e bun pvm dar e un pic si pvp el are avantaj cu arma 1 mana(sabie) eu pana ma acomodez cu un metin ma pun corp de obicei dar pe ro nu iti mai poti schimba magiile de la 30 in colo Funda?

| Helper01 a răspuns:

Bună!happy
Deci...Dacă eşti ''Războinic'' şi te baţi cu arme 2 mâini trebuie să fii pe mental.
Dacă eşti ''Războinic'' o mână trebuie să fii pe corp.
De asta depinde cine e cel mai bun!
Fundă? Dacă mai ai vreo nelămurire lasă mesaj.Cius!

| PuFiLiCi98 explică (pentru Helper01):

Nu iti pota da funda. Nu apare...

| Helper01 a răspuns (pentru PuFiLiCi98):

Poate mai tarziu daca poti!winkingRupe-i pe toti pe metin! Bafta!