| Redx800 a întrebat:

In mt 2 lance partizan ce bonusuri trebuie sa aiba pentru duel
?

Răspuns Câştigător
| vali1616 a răspuns:

Hmm este o discutie controversata despre bonusuri dar toate guide-urile spun ca hh(half-human) sau pe romana semi-om mareste dmg-ul creat asupra player-ilor, iar critica dubleaza dmg-ul dar patrunderea te ajuta la sura, warrior(mental) si shamy pentru a le strapunge apararea si buffurile. Prin rezumatul asta cam asa ar trebui sa arate o arma pvp + bonusul caracteristic (war=Str cunoscut ca putere +%; ninja=dex; shamy/sura=int) care ar fi perfect.