| ANDREIALEX99 a întrebat:

In Prototype2 "prietenul" ala cu care trebuie sa ma lupt va fi un alt jucator sau va fi calculatorul?

Răspuns Câştigător
| EmyJail999 a răspuns:

Va fi calculatorul logic! Cine ar intra de fiecare data cand vei intra tu la aceeasi misiunelaughing? oricum prototype nu e un joc online! Dar ar fi super tare!

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu mah, e tot calculatorul.Si Emy are dreptate.Ar fi super tare sa fie online. Funda?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cu ala vei juca tu!

| ANDREIALEX99 explică:

Msa dar niste prieteni mi-au zis ca s-ar putea sa joc eu contra el