| Venus_5079 a întrebat:

In Stardoll ce avantaje ai daca esti covegirl?

Răspuns Câştigător
| animedrawy12 a răspuns:

Nu prea multe.Crede-ma am dat banii degeaba.Este un joc dragut dar nu te entuziasma foarte tare.Ma rog atata ca poti sa cumperi mai multe haine si chestii dar nu e ceva foarte marfa.Nu fa aceeasi greseala ca mine si nu da banii degeaba.Imi dai funtita
?

3 răspunsuri:
| animedrawy12 a răspuns:

Multumesc pentru fundita

| Raluca27 a răspuns:

Eu am dat bani pe stardoll adica m-am facut prima data superstar ca sa vad cum e si mi-a placut asa de mult adica daca esti superstar poti sa pui lucruri de vanzare, poti sa faci petreceri sa trimiti ori ce fel de casouri sa cumperi orice sa prelungesti albumul mie mi se pare super

| ErrChan a răspuns:

Nimic nu poti face.esti la fel ca mereu.adica doar daca esti superstar poti face ceva cred/.