| Dienutza_3683 a întrebat:

In webkinz se pot invita alte animalute in casuta animalutului/animalutelor tau/tale? Daca da, imi spuneti si mie cum?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Ioana018 a răspuns:

Da se pot doar daca pe telefonul ala de jos de langa ajutor il deschizi si dai pe start daca iti apare o culoare (verde, galben, albastru una dintre ele)si este o fata zambitoare verde da clic pe ea si da pe invita prieten daca iti zice ca e ocupat inseamna ca se joaca un joc la stadionul webkinz daca il inviti de doua ori si adoua oara it zice ca e in alta casa inseamna ca este in drum spre tine

1 răspuns:
| soryna_9188 a răspuns:

Draga mea iti spun sincer ca nu se poate
numai bine