| StarGamer a întrebat:

In wow ce clasa care foloseste magii (druid mage shaman warlock priest) este mai buna pentru pvp? Vreau argumente si sa imi mai spuneti ce rasa sa folosesc cu clasa pe care o recomandati (tot cu argument). Si as mai vrea si cum sa pun punctele la talente pentru respectiva clasa. Mersi mult si cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Deci, dmg-ul cel mai mare il au priest-ul si druid-ul. Totusi druidul e naspa la lv mari in pvp ca abilitatea lui cea mai de pret e transformarea in animale. Ramane priestul. In legatura cu punctele de talent habar n-am.

1 răspuns:
| Doesntmatterbro a răspuns:

Man iti recomand mage fiindca are cel mai mare dps si bate toate clasele daca te stii pe el magu nu are anticlasa is doar niste prostii eu am mage full cata aproape si cum sa pui punctele fate fire si iti dau un screen cum am eu ii cel mai bun spec pvpbig grin si apoi druidu ii pe top 2 fiindca are un damage brutal si isi da heal cu sacu cand se face bear form da-mi add daca ai nevoie de ajutorbig grin : arnoldbaiatu