| anonim_4396 a întrebat:

InafaHei TPU! Pe counter strike ( cs ) in afara de serverele cu zombie (atunci cand incepe infectia doar la un zombie si se raspandeste)
mai existau si alte servere tot cu zombie, putin mai diferite, in aceste servere zombii erau egali cu CT, Ct trebuiau sa isi construiasca baze cu niste elemente din jur in maxim 60 de secunde, in timp ce zombie erau inchisi, dupa 60 de secunde, zombie ieseau din incapere si atacau CT. daca CT omora zombie-ul, i se dadea respawn, dar daca zombie-ul omora CT, CT trebuia sa astepte pana la runda urmatoare( era mort)
stiti cumva daca mai exista aceste servere? nu am gasit deloc si chiar as mai vrea sa ma joc

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Cauta servere basebuilder, sunt destule.

1 răspuns:
| Geo_Geo_1999 a răspuns:

Nu cred ca mai exista ...asa erau la inceput, insa daca joci cs clasic vino pe Piatra.Gajik.net ...se dau admine free celor care au experienta