| Kayle a întrebat:

Inca o problema. Cum pui mai multi [GM] la serverul de metin2 ca eu am GM dar mai vreau sa adaug si nu stiu cum... (nu stiu cum sa mai pun o linie la navicat) pls heeelp! FUNDA GARANTAT + GM PE SERVER!

2 răspunsuri:
| adrian_3070 a răspuns:

E usor dar pe ce sv esti casa stiu eu casa ma faci gm.
undeva la navigat are gm list acolo dai daca imi zici sv te invat si cum casa ma faci gm

| AbarysAVG a răspuns:

Salut in primul rand scrii un cheat de gm scrii numele playerului si dai acolo exp sau lvl, in al doilea dai pe you tube http://www.youtube.com/watch?v=_P2hvZePOJ4 in al treilea scrii asa /level scrii numele playerului si scrii lvl cred ca te descurci bafta!