| AnnePanda a întrebat:

Intrebare pentru cei ce joaca Metin2GX pe server 2 (Erox). Cumpar Chackram/Cutite Aripa de Diavol+0 - +7 pot oferi 100kk + Chakram (Normal de lvl.60 cu pietreletongueiatra Monstrilor, Piatra Reintoarceri si Piatra Patrunderi toate +4 )Si un Arc Caisa de lvl 65 cu 341 atac!tongue.Cn poate sa-mi vanda unul sau sa`mi "doneze" unulbig grin.Va rog sa terminati cu raspunsuri de genul..."bate si o sa-ti pice","nu dam ca is ale noastre"... Daca nu va place pe pagina respectiva dc ati intrat? masochistilorlaughing

2 răspunsuri:
| andrey98 a răspuns:

Am un prieten ninja are cutite din astea il cheama Tactic6000 cautal poate il gasesti cand e online succes!

| AnnePanda explică:

Multumeshk oricum dar am facut rost de +9 big grin.