| NihoNiho a întrebat:

INTREBARE PT CEI CARE SE PRICEP LA PHOTOSHOP. Imi poate face si mie cineva o poza cu numele SEDRAX, sa fie in 3D cu efecte destul de faine. Si scrisul sa fie cam cat pagina, sa nu fie mic. Poza puteti sa o puneti in http://postimage.org/ si link-ul sa mi-l dati mai jos, dau funda la cea care imi place. (Am incercat sa fac si eu, dar nu am reusit. )

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Nu mai bine te uiti la tutoriale pe net si o faci cum vrei tu? Incerci de mai multe ori pana la urma iti iesewinking