| MaTr1cE a întrebat:

Intrebarea mea este pentru jucatorii de counter-strike care detin STEAM.
Intrebarea este : De ce imi da STEAM CONNECTION LOST! din 10 in 10 min, de fiecare data cand ma joc pe un server.
Pentru a remedia problema am incercat pana acum sa joc offline ( fara rezultat ), am facut toate upgradurile la steam ( fara rezultat ) si am reinstalat steam`ul ( fara rezultat ).
Astept parerile voastre dau FUNDA!

1 răspuns:
| NicolasAlx a răspuns:

Nu am patit nicioadata asa ceva, cred ca este de la ei, cel mai bine intra pe forum la sectiunea de cs 1.6 si intreaba acolo.