| costin95 a întrebat:

Intrebarea mea se adreseaza jucatorilor de fifahappy :
1. Mi-am luat fifa 09 (calculatorul meu nu poate duce decat pana la fifa 10 si mie nu imi place), in fine, ce imi recomandati intre rlsp si fprl? vreau neaparat sa joc cu echipe din Romania...
2. exista un patch ceva cu transferuri din 2011 sau 2012? (poate chiar transferuri din Romania...) si daca exista il pot baga si pe acela daca am aceste unul din patchurile mentionate mai sus?

Multumesc anticipat! (vot + funda)

1 răspuns:
| Cuvântul1 a răspuns:

Rlsp ii patch cu echipele din Romania si ii cel mai bun, daca bagi patch cu transferuri nu iti mai merg echipele din romania.bafta