| JohnCena02 a întrebat:

Joc Counter Strike si cand dau /top15 sau /rankstats nu merge imi arata o imagine neagra nu-mi arata topul si rankul ce sa fac sa mearga? L-am instalat din nou, am incercat toate csurile, dar degeaba ce pot facee? Funda+vot din toata inima! Ps:Fara raspunsuri incearca alt sv ca e bugat pentru ca pe toate imi arata asa.

3 răspunsuri:
| EndWar a răspuns:

Reinstaleaza de pe alt site ori calculatorul tau da o eroare sau nu merge, adica crapa cand scrii acel lucru!

| JohnCena02 explică (pentru EndWar):

Poti sa-mi dai tu un site deunde sla descarc? in afara de resusre

| JohnCena02 explică (pentru EndWar):

L-am instalat depe alt site tot nu mergestraight face