| moisila a întrebat:

Joc metin 2 si am o misiune in care trebuie sa-l omor pe Mi-Jung dar nu stiu unde-l pot gasi. Cine ma ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Depinde pe ce regat esti pe regatul rosu este pe acolo unde sunt multe amazoane in mapa 1, pe regatul galben este acolo in sus-ul mapei foarte multe si in regatul albastru gasesti in josul mapei numai una pe ch.Toate aceestea se refera la map 1.

3 răspunsuri:
| moisila explică:

Dar cand intru pe metin tot ma scoate din joc si imi spune heke suspect ceva de genu cine ma ajuta?

| Stef0909 a răspuns:

Nu mai joc metin dar dupa cate imi amintesc eu esti mi-jung in map 1 pe acolo unde sunt amazoanele si toti ceilalti..in sus de mapa...sau josblushing. Funda plz

| modrogoa a răspuns:

Este map 1 la amazoane acolo unde sunt tigri mai jos