| NakaTaka a întrebat:

Joc metin2 si am ajuns la o misiune in care Yonah vrea lut.Ce Dumnezeu sunt si unde ii gasesc pe mistrati rosii salbatic. Oare-s mestrei rosii flamanzi?

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Iti explica in misiunile din dreapta animelele unde trebuie sa te duci ca sa le omori, si pana la urma ti se va dropa si lutul.

| NakaTaka explică (pentru Resurrection):

Am auzit ca de pe langa amazoane pe unde e Lykos da nu am gasit.Tontu' de Yonah nu mi-a spus si nu mi-a aratat pe harta.

| vallyxx a răspuns:

Un sfat.....lasa-te de metin ca nu ai terminat mario oh go on