| DOC449 a întrebat:

Joc NFS Wolrd si am strans ceva bani.
Vreau sa imi iau o masina ceva mai buna si nu stiu ce sa aleg dintre Ford GT sau Mamborghini Murcielago.
Care credeti ca este mai buna, tradevar lamborghini murcielago costa putin mai mult, dar nu asta este problema, piese bune am sa pun pe ele. Deci astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamborghini murcielago pentru ca are demaraj mai mare si prinde viteza mai mare

| DOC449 explică (pentru anonim_4396):

Si skiluri pentru sprinturi, care ar fi mai bune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DOC449):

Pai tu alegi

| DOC449 explică (pentru anonim_4396):

Da, stiu dar nu sunt sigur care sunt de sprinturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DOC449):

Pai spune-mi cum se numesc

| DOC449 explică (pentru anonim_4396):

M-am documentat de pe pagina lor, multumesc oricum de ajutor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DOC449):

Nu ai pentru ce si mercii de funditaaa

7 răspunsuri:
| DOC449 explică:

Scuzati greselile, am un laptop nou si nu sunt obisnuit cu tastatura.