| annakiss a întrebat:

Joc virtua tennis 3 si cand intru in joc imi apare tot ecranul cu alb. Ce as putea face?
Funda

2 răspunsuri:
| lazaroiu2002 a răspuns:

Buna daca tot ecranul e alb cand deschizi jocul inseamna ca are virusi iti propun sa-ti descrci un anitvirus(AVG) sau sa chemi un specialist satil repare! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| ShoowCosmin10 a răspuns:

Probabil jocul are imagine. te duci in F: Virtual Tennis 3, Crack ( dai click dreapta pe crack - copy), apoi te duci in folderul unde ai instalat jocul dai Lipire ( Copiere si inlocuire) si GATA. Bafta! Funda?