| RosuGalbensiAlbastru a întrebat:

Jocul, 4story nu ma lasa sa ma loghez, ca spune "NUME GRESIT" dar am cont si ala e numele meu, nu inteleg de ce nu ma lasa...parola o pun corect, numele la fel dar nu inteleg, nici pe site-ul oficial nu ma lasa, spune acelasi lucru!

4 răspunsuri:
| Ashenstar a răspuns:

Tiai activat cntul prin mesajuyl pe care ti lau trimis? daca da inseamna ca gresesti tu ceva
nu prea are de ce sa nu-ti mearga

| DjCage a răspuns:

Pune si @yahoo.com la username

| andybossx7 a răspuns:

Pai,treuie mai intai sa te loghezi si apoi sa-l downladezi ca altfel nu prea merge!

| RosuGalbensiAlbastru explică (pentru andybossx7):

Am contul ala de lvl 15, intram in fiecare zi pana cand acum 3 zile mi-a spus ca numele nu este valabil!