| TheGrooveStreet a întrebat:

Jocuri de tip Kung Fu Panda, Madagascar 2 Escape to Africa etc. Imi spuneti si mie va rog?

3 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

Shrek 2 the game

| alexshobyx a răspuns:

Seria Shrek, Minininjas, seria Ice Age(1, 2,3), pot sa recomand si Harry Potter 1, 2, 3,4,6( al 5-lea lasa de dorit). Enjoy it ...acum ai treaba cu peste 10 jocuri.incearca-le si crede-ma ca iti vor placea.cel putin mie Minininjas mi-a placut enorm, l-am terminat in 3 zile.Harry Potter 3 l-am terminat intr-o zi, era prea mult suspans in poveste...ce sa mai zic de HP6 care in 2 zile l-am terminat.La ice age (1, 2,3)e mai greu deoarece am stat sa-l termin 100%.In fine, sper sa-ti placa. Vacanta placuta la calculatortongue

| Anonimul122 a răspuns:

Tarzan
, resident evil 4, 1, 2, 3 sau 5
, hercules
, crossfire europe
, strong legend
, warcraft
, world warcraft
, diablo 1, 2, 3
, gta 5, 4
, nfs shift
, cal of duty 1, 2, 3, 4 call of duty world and war
, metro 2033
, the darkness 2, 1
, metro last light
, assasin creed 1, 2, 3 revelation
hitman 1, 2, 3, 4, 5,
madagascar 1,2, 3
kung fu panda 1, 2

alte frate nu imi mai aduc aminte, sper ca ti-am dat o lista cat de buna cu niste jocuri, Funda daca esti amabil laughing bafta dar daca mai vrei jocuri intra pe gamedetabate si gasesti ori ce joc, nou nu uita funda