| Ripqer a întrebat:

La ce e bun Game Booster Adica la ce foloseste. funda

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Game Booster este un program care adauga mai mult Fps(fraps per second/cadre pe secunda),jocurilor. Poate fi folosit nu doar la jocuri ci si in ati mari viteza Pc-ului, adica nu o sa mai mearga asa greu deoarece opreste programele inutile si cele care nu ai nevoie pe moment.E un program foarte bun, e folosit de multi gameri.Ti-l pot recomanda.Bafta!

1 răspuns:
| bogdy97 a răspuns:

Game Booster iti foloseste pentru a face curatenie in calculator si pentru a opri procesele care nu iti folosesc si pentru a-ti face PC-ul sa iti mearga mai bine.In general acest program este folosit pentru jocuri.Este un program folositor>