| eduard1029 a întrebat:

La club penguin la unlock items la I have a code...care-i codul?

1 răspuns:
| DozaDeVise a răspuns:

Pai la diferite lucruri club penguin cumparate iti da si unele coduri...le scrii in acea casuta si iti da diferite premii [puffyes, haine pentru pinguinul tau, mobilier, bani si multe altele]

sau odata pe luna iti trimite pe mail mesaj de la cp cu noile stiri si uneori sunt coduri care pot fi folosite de mai multi utilizatoriwinking

sper ca te´am ajutat... funda?¿...

a...si daca n´ai intzeles, sunt mai multe coduri, deci nu numai unul special