| anonim_4396 a întrebat:

La counter-strike pe server cu zombi unii pun grenadele lipite de perete cu un laser.Cum pot face si eu asta?

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Iei grenada in mana, dai click dreapta pana iti apare undeva in centrul ecranului Grenade: Tip Laser (sau ceva de genul acesta). Apoi o arunci pe un perete si apare laserul.
Pace!

1 răspuns:
| FullSpeedIntense a răspuns:

Pai,difera serverele de ZM,unu de altu',dar pe unele trebuie sa il cumperi, il gasesti in shop, tastand /Shop, sau scrii in chat /LM, pe "V" il pui, pe "C" il iei.Noroc!