| anonim_4396 a întrebat:

La cs 1.6 bestial mi se tot sterge numele dupa ce inchid jocul! Sau asa trebuie? Spuneti-mi va rog?

3 răspunsuri:
| BlahBlahBla a răspuns:

Incearca cu cfg poate merge

| Zangetsu a răspuns:

Intra in folderul unde ai instalat jocul apoi cauti folderul cstrike si in el ar trebui sa fie un fisier config.cfg. dai click dreapta pe el>properties si debifezi read-only.

| ConducereaLumi a răspuns:

Cs 1.6/cstrike - userconfig.cfg, stergel! iti seteaza numele, iar daca nu merge cea ce ma indoiesc instaleaza o versiune de cs mai buna!big grin