| ske a întrebat:

La cs.big grin cum pot face sa trag drept...no recoil...numia cu cod?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

E nospread si norecoil in multe coduri, multi il folosesc si nimeni nu ii prinde, si nici nu ies in poze. Nospread este foarte greu de observat, gloantele se duc ceva mai putin imprastiat, iar cu norecoil se duc in acelasi loc.
Si da, numai cu cod. Din cfg iti poti seta doar rates sa fie de lan, ca sa mearga mai bine, sa redreseze tinta repede dupa ce tragi.