| StoicaAndi a întrebat:

La farmerama cum trimit lucruri la alti jucatori adica am un cotet de iepuri si vreau sal livrez la un prieten si el imi da bani adica sa negociez cum fac asa ceva dar nu cami trebuie iepuri plante animale vreau asa va rog mult

Răspuns Câştigător
| Killpro a răspuns:

Nu ai cum sal livrezi la un prieten cotetu de iepuri, doar la piata, dar nu vinzi cotete ci produse.Adica animale. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| MikyMouse a răspuns:

A fost odata o oferta cand puteai sa trimiti! dar poate mai este apare sub forma de balon! pupp