| Riot181 a întrebat:

La GTA San Andreas, am pus parola sa vina fete dupa mine iar atunci cand clacsonz imi apare o intrebare. Pe cat apas sa iau fata i masina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze de raspunsul meu gresti big grin.

Apesi Y sa o iei sus iar daca nu vrei apesi N. Dupa ce se urca in masina si stati catva (nu mult&) o sa scrie ceva gen ''ok seems of place'' dupa care o sa se zgaltaie masina putin. fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane ea te intreaba doar cat e ceasul ca daca te intreba daca o iei sus iti scrie acolo sus unde apare ''Cheat actived'' scria ceva cu Y, N. Y=positiv, N=Negativ.