| Lov3Boy a întrebat:

La gta San Andreas nu gasesc folderul cu user tracks si gallery ca nu il gasesc.Am dat si search si tot nu mi l-a aratat unde poate fi? Funda cine imi explica.

12 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Se găsește în my documents/gta san andreas user files.Baftă!

| Lov3Boy explică (pentru єχcєєℓ):

La mine scrie doar documents si nu e acolo sunt foldere de la alte jocuri dar nu de la el. Exista vreo diferenta intre documents si my documents. Daca da unde pot gasi my documenst ca am windows 7 ultimate si am incercat si in C/users/Kirito[numele meu de user]/documents si nu e nimica.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Lov3Boy):

Ai salvat măcar odată jocul?

| Lov3Boy explică (pentru єχcєєℓ):

Da o data si am facut si prima misiune aia cu bicicletele. Akuma 2-3 ore am terminato.Dar referitor la my documents nu este nicio diferenta intre my documents si documents.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Lov3Boy):

Da,nu găsești pe acolo un fișier numit GTA San Andreas User Files?

| Lov3Boy explică (pentru єχcєєℓ):

Nup am dat si la search si tot nu mi-l da uite aici id alone_akira si vb te rog.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Lov3Boy):

Ghinion...nu-mi merge messul.Ai San Andreasul original?

| єχcєєℓ a răspuns:

Alege Windows 98/Windows Me.

| Lov3Boy explică (pentru єχcєєℓ):

Okk acum intru in joc ma trec o misiune si mil salvez si iti zic daca mi-a mers.

| Lov3Boy explică (pentru єχcєєℓ):

Nu-mi merge! Lasa ca stii cum fac eu am un laptop si un comp pe comp imi merge si gasesc user tracks si stii cum fac copiez fisierele pe stic fac un folder in documents le dau copy paste si ar trebui sa mearga doar sunt de la acceiasi versiune si gta.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Lov3Boy):

Nu cred că merge...dar încearcă.

| Lov3Boy explică (pentru єχcєєℓ):

Okkk