| ZuzZzulina a întrebat:

La It girl, pe facebook, ce avantaje ai daca cumperi o masina?

3 răspunsuri:
| ZuzZzulina explică:

Scz, dar mai asteptati putin funda vo dau dupa ce imi cumpara, promit funda dupa ce imi sumpar masina ( trebuie sa strang mai intai banii ) :X

| Michaela89 a răspuns:

Ai sanse aproape sigure sa castigi cu rivalele si cu celelalte.Nu e prea mare castigul, dar ajuta.

| dididanceonthefloor a răspuns:

Pai,sa inteleg ca joci, pai, nu o sa mai dai 3 showdowns, doar 2, si pentru popularitate:*. Funda?smug