| cristiana1234 a întrebat:

La jocul lady popular cum pot creste IQ ca joc sudoku si merg la biblioteca si degeaba si unde gasesc piata? funda funda

Răspuns Câştigător
| DaNuTzASwEeT98 a răspuns:

Pentru IQ trebuie doar sa joci jocuri si sa mergi la biblioteca, dar e nevoie de timp pentru a-l creste. Pentru piata te duci la ''Domnisoara mea'' si dai la ''Obiectele mele''.

1 răspuns:
| Danyela24 a răspuns:

Piata este in oras sub numele de supermarket.Cat despre IQ, poti juca jocul image puzzle. Sper ca te-am ajutat