| cirsiti a întrebat:

La Metin2ro La OX doar trebuie sa stai acolo si iti da cufere din alea?

3 răspunsuri:
| Ștefan058 a răspuns:

Nu trebuie sa raspunzi la intrebare, sa te pui pe x(fals) sau pe o(asevarat) depinde de intrebare

| TheAllexey a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa raspunzi.La multi prieteni li s-a intamplat sa intre la OX, erau scosi de pe cont si apoi cand se logau apareau cuferele in inventar.Asta se intampla mai ales la RO.La alte nu stiu ce sa zic.

| Craciuneanu_Danny_1998 a răspuns:

Pai daca intri iti da cufere, mie mi-a dat 200 iar daca raspunzi corect la o intrebare primesti 100 cufere.
Ca sa raspunzi la intrebare trebuie sa te asezi cu caracterul pe angryfals) sau A(adevar)
UNELE INTREBARI SUNT CAPCANA!