| PahngZoe a întrebat:

La misiunea /Garda bolnava/ am adunat ierburile medicinale,am chiar doua,si cred ca din cauza asta nu pot sa fac misunea,m-am dus si la templu si tot nu a mers, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| RxDooM a răspuns:

In metin asa-ilaughing? Deci dupa ce faci rost de ce iti spune Baek-Go adica doctorul, le duci lui apoi iti da un leac cu leacu te duci la gardian si gardianul iti va spune ca ai 15 minute sa o duci leacul fratelui sau din DT o sa ajungi nu iti fa probleme e usoara misiunea. Sper ca te-am ajutat FUNDAhappy?