| BalkkDJ2013 a întrebat:

La misiunea Power de la Half-Life 1, nu pot rece de Gargantua. Si nu stiu ce sa fac. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Power Up parca se numeste? Dupa ce pornesti curentul, trebuie sa fugi intr-un tunel care duce spre doua generatoare, accesibila din incaperea aia uriasa unde se afla si acel Garg. Fugi in acea directie, cu garg-ul dupa tine. La sfarsitul acelui tunel gasesti un comutator care porneste doua generatoare. Vezi acest walkthrough
http://www.youtube.com/watch?v=yw5lMkwbLnY

Sa incerci si Half Life Opposing Force. E un expansion special facut pentru HL1 (spune povestea din perspectiva soldatilor). merita daca esti fan. Vezi raspunsurile mele de azi daca cauti si alte jocuri mai vech (perioada 1998-2004)