| Andy_Andy_1995_hfjk a întrebat:

La need for speed world am cumparat o masina cu spped boost si imi arata ca am 24 de ore. Ce inseamna ca o conduc doar o zi sau dupa o zi pot face upgrade?

2 răspunsuri:
| Dehelean_Razvan_1994 a răspuns:

Salut Andy pe nfs world sunt masini pe care le iei un timp limitat( ceea ce ai facut tu adica ti-ai dat teapa singur) trebuie sa fii foarte atent la masinile care le cumperi cu speed boost doar la acestea sunt cu timp limitat iar cele cu cash sunt pentru totdeauna(pana le vinzi). PS funda?

| userul7200 a răspuns:

Poti sa o conduci doar 24 de ore si dupa aia dispare. E ''rentala''. Nu as cumpara niciodata ceva ce nu e permanentwinking