| Reiikó a întrebat:

La sims 2 cum te muti? Adica daca sunt intr-o casa si vreau sa plec in alta cum fac?

Răspuns Câştigător
| airlove a răspuns:

Da, sigur, poti sa te muti! Trebuie sa iesi din casa (tu, nu personajul tau) si sa intri acolo mai jos de harta, pe ecran, este un meniu... apasa pe imaginea cu oameni si apoi cauta imaginea cu oameni cu un excavator sau cu o cruce care are la virfuri sageti, apesi pe dinsa si alegi casa de unde doresti sa-ti muti personajul. apoi cauti la familii personajul tau si deja ii alegi casa potrivitawinking

PS: Sper ca am explicat clarwinkingwinkingwinking Bafta!

1 răspuns:
| Reiikó explică:

Foarte clar merci mult!