| Anonimul3315 a întrebat:

La team fortress 2 acolo armele costa euro in joc. Daca cumpar armele dau bani reali sau e doar asa. Ca mi-e frica ca am cumparat vreo 2 arme si poate vine acum o factura de 600 de lei.

9 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Salut daniel.
Daca esti F2P si vrei sa devii PREMIUM in TF2 sau daca vrei arme la un pret acceptabil si bun, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1

| Anonimul3315 explică (pentru wannabe):

Pai eu nu vreau pret laughing. Eu cand intru la shop vad ca armele costa euro.Dau bani reali sau sunt monede de joc?

| wannabe a răspuns (pentru Anonimul3315):

Bani reali bineinteles.
nu exista monede din joc.

| Windswept a răspuns:

Hei Daniel..nu vreau sa fiu nepoliticos dar ti-as cita imaginea de profil pe care o ai acum. TF2 nu se plateste, nu stiu pe ce server joci tu, dar sunt sigur ca te-au cam dus de naswinking. Sunt multe servere mult mai bune ca cele romanesti si totul e gratuit.

| Anonimul3315 explică (pentru Windswept):

Pai cum joc pe servere de romani? ca nu gasesc

| SadhamRalsei a răspuns:

MA! laughing laughing Nu poti cumpara nimic fara card, man! laughing

| Broasca_Matei_Ciprian_1987 a răspuns:

Salut spuneti-mi si mie cum pot sa incep sa fac bani din jocul asta, sunt nou si nu stiu

| monsterhorror a răspuns:

Daniel no sa-ti vina nicio factura numai ai salvat-o la add cart si poti face bani pe tf2 poti face bani mai usor daca intri in mod cu roboti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru monsterhorror):

Mod cu roboti e men vs machine?