| andrei0andrei a întrebat:

La the west la lv 10 ce sa ma fac aventurier, soldat, duelist, muncitor si argumentati de dc? dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| champ005 a răspuns:

Eu zic sa te faci ori soldat ori aventurier de ce? Hai sa incepem. Aventurierul( cu toate pucntele puse pe "pune capcane" o sa poata sa faca munci foarte bine paltite si cu mare noroc(crede-ma) cu bani pe care ifaci pe un aventurieri poti sati cumperi orice la un moment n-o sa mai stii ce sa faci cu bani laughing)), dar totusi te cam plictisesti dup lvl 35/40/45+ sau cel putin dupa mine.Deasta as merge pe un soldat, desi faci bani mai greu este un caracter mult mai interesant, toata ziua faci dueluri lupte de fort si cu punctele puse bine ai si munci avantajoase. Dupa mine cu un soldat nu te plictisesti. Daca alegi soldatul eu zic ca no sa regreti.bafta