| robert125 a întrebat:

La un joc pe facebook(iLands),nu imi merge imi apare sa descarc un program unity player,l-am dowlandat si tot nu merge, imi apare o piesa de puzzle si scrie Unity Player needs yourpermission to run.Cine ma poate ajuta dau funda.

Răspuns Câştigător
| qalibe a răspuns:

Undeva trebuie să îți apară „Run on this site" ceva de genu. Ce browser folosești?

| robert125 explică (pentru qalibe):

Multumesc a mers

3 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Esti pe Chrome? Du-te la plugin-uri si Allow la Unity Player. http://tinyurl.com/o947e2a

| Georgemy2 a răspuns:

ILands stiu ca e copy minecraft, daca nu-ti merge iLands joaca minecraft. Nu stiu sa te ajut cu problema cu Unity