| Ciocoiu_Viorel_1969 a întrebat:

La un site ( data scene ) am format parola de mai multe ori gresit si acel site mi-a banat ip-ul si nu ma mai pot sa ma loghez sau sa imi creez un nou cont. Mai e vreo sansa sa-mi recuperez contul sau sa imi creez un nou cont? dau funda

1 răspuns:
| Ursulaki a răspuns:

Din pacate un cont nou sau sa-ti recuperezi datele nu poti. Ca sa faci acest lucru va trebui sa iti faci o reformatare la calculator. Si odata cu reformatarea se va schimba si IP-ul. Si atunci vei putea sa intri linistit pe site si sa dai parola uitata sau creare cont. P.S. Daca crezi ca nu poti tine minte contul fa-ti un carnetel. Funda?