| Atredis a întrebat:

La world of warcraft sunt wargan nu reusesc sa trec de o misiune in care zice sa gasesc 4 Gunpowder throne at abomination

1 răspuns:
| Luxeternus a răspuns:

Zici ca esti Worgen?
Din ce ai zis tu esti inceput cu questurile specifice rasei Worgen.
Eu iti recomand sa citesti mai bine questul respectiv.
Daca nu ma insel vine un Abomination mare care este elite.Ca sa il omori ar trebui sa folosesti niste butoaie cu gunpowder care le gasesti in imprejurimi.Ar trebui sa fie simplu de gasit.
In cazul in care nu te descurci cauta pe curse addon-ul quest helper.Acolo o sa ai mai multe informatii si o sa fie relativ mai usor de gasit ceea ce cauti.