| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Legat de jocul ala... Metin2
Joc pe un server privat Metin2TIM. vreau sa ma lamuriti daca exista cu adevarat Hack Trade
Si daca da, imi puteti da un link cu hack-ul 100% functionabil (testat de voi, nu ma supar) sau de la o persoana cunoscuta voua. care sa vanda acest hack pe EURO sau pe ce doreste el dar tot la fel sa fie functionabil 100%... multumesc! big grin

3 răspunsuri:
| cipibos1 a răspuns:

Trade hack nu gasesti gratis dai in jur de 10 e pe el! si e functionabil pe toate serverele cel cumparat iar ce vezi tu peyoutube sunt fakeuri!

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Trade hack exista...dar de cativa ani cam toate serverele au inceput sa foloseasca protectii destul de bune...asa ca hack-ul e posibil sa nu mearga si in plus sa iti virusezi pc-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un Trade Hack, si functiona, dar avea Trojan de level 5. Foarte nasol. Pe net nu gasesti hack-uri. Un TradeHack nu costa in jur de 10 euro, costa in jur de 500-1.000 euro. Si pe Metin2 TIM e foarte putin posibil sa folosesti ceva hack.