| mihaitzacoconitza a întrebat:

Legat de jocul Alice: Madness Returns ruleaza foarte greu si as avea nevoie de ajutor. Va rog sa-mi dati un link cu un program foarte folositor mor dupa el! Si cine imi va da un raspuns bun, va primi si un link cu tot ce doriti voi! Deci va rog frumos, ajutati-ma!

1 răspuns:
| YrynaR a răspuns:

Si eu am jocul dar sincer, nu mi s-a intamplat. De fiecare data cand am avut unele probleme cu el crackul a fost devina. Eu cred ca trebuie sa-l schimbi.