| viseuitate a întrebat:

Legat de metin2
Unde pot sa gasesc medalie de cal?

33 răspunsuri:
| ismailanight a răspuns:

Eu sunt lvl 30 si nu mi-a cazut niciodata.Trebuie sa vanez maimutele in prima incapere? Sau trebuie sa merg prin toate incaperile? Si maimutele din temnita medie ce nivel au? Ca vreau sa cresc nivelul la cal (momentan e lvl 3).

| Elena1234456 a răspuns:

In temnita maimutelor happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va suparati am fost in temnita maimutei si nu-mi da medali imi da liliac si licori albastre atat am lvl 25 si imi tbr medalie ca sa pot sa-mi iau cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La temnita maimutelor eu am fost si de fiecare data mi-a cazut medalie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 72 la caracter

si la cal am lvl 21 pot sa folosesc puteri de pe el e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nivelul 17 | 19 | 21 | 23 | 26 |29 cad foarte bine medaliile de cal.

| dge18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este adevarat? Cred ca levelul 21 este cel mai bun dintre toatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah ai lvl 25 asa-i? du-te la maimute incepator si bate-te pana pica ok? ce sv esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lv 9-25 maimutele usoare pica repede lv 25-45 maimutele normale din desert ehh depinde de noroc aici dar pica repede lv 45-60 pica extrem de greu miamutele grele din desert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La temnita maimutelor desigur unde altundeva te lupti cu maimutele pana cad medalii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de fiecare data cand am fost la temnita maimutelor mi-au picat o gramada unii nu au noroc dar eu am la unii le pica numai liliac si liceu albastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medalii de cal poti gasi la maimute (temnita maimutelor) o gasesti pe map2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dakaty kade sa le vinzi cu 260k daca nu ai incredere in tine ca vey face kal normal p. s. arata bine maimutele cand te omoara nervoase așai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La maimute daca ai bafta de nu strange bani si cumpara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medaliile de cal se gasesc in temnita maimutelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o castigi sau sa o cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Temnita maimutelor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lv 37 mi-a pica medalie de cal si mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la maimute in map 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am dus la temnita si nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La temnita maimutelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La maimuta de piatra cade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La maimute LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Map 2 la maimute daa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In temnita maimutelor de la lvl 25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In temnita maimutelor in orasul al doilea sau cere de la unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc in temnita maimutelor sunt si maimute de 25 si 22 sunt diferite dar sa fiti atenti care se duc ca maimutele dau cu un fel de otrava si te incetineste dar no sa pice chiar asa de prima data pe parcurs vei primi medalii etc.

| Denis_2214 a răspuns:

Eu am stat acolo 3 ore si nu mi-a picat

apoi am iesit si m-am aliat cu cineva mi-a picat de la intrare 3 medali de cal...

Maimutele nu`s asa periculoase cert e ca alea care arunca cu foc si otrava trebuiesc atacate primele.

| petria a răspuns:

Se gasesc in temnita maimutelor

| EdiShukaru a răspuns:

In temni maimutelor camera a 2-a, dar mai bine sa fi cu cineva in grupa, cu vreo 2, 3 chiar mai multi singur, ai putine sanse, dar du-te la "Femeia batrana" si dai la "Am auzit ca sunteti clarvazatoare" depidne ceti scrie acolo, eu odata am fost cu 4 in grupa si mi-a picat 2 medali in 30 de min., bafta, sper ca acest raspuns sa-ti fie de foloshappy Inca odata bafta.