| viseuitate a întrebat:

Legat de metin2
Unde pot sa gasesc medalie de cal?

33 răspunsuri:
| EdiShukaru a răspuns:

In temni maimutelor camera a 2-a, dar mai bine sa fi cu cineva in grupa, cu vreo 2, 3 chiar mai multi singur, ai putine sanse, dar du-te la "Femeia batrana" si dai la "Am auzit ca sunteti clarvazatoare" depidne ceti scrie acolo, eu odata am fost cu 4 in grupa si mi-a picat 2 medali in 30 de min., bafta, sper ca acest raspuns sa-ti fie de foloshappy Inca odata bafta.

| dge18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este adevarat? Cred ca levelul 21 este cel mai bun dintre toatelaughing

| Dobre_Ionut_1994 a răspuns:

Unde pot sa gasesc medalie de cal si cum pot sa fac armura mai buna ca ma omoara am lv 25