| cristianbadea a întrebat:

M-am apucat de Team Fortess 2 si vreau sa stiu la Spy cum fac sa mi se reseteza camuflajul sing fara sa il aleg eu singur iar? Cum gasesti arme? Cum deschid consola?

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Nu poti sa te camuflezi automat.In plus ar fi aiurea, ai vrea sa dai un backstab si hop te camufleaza... Daca vroiai sa zici cum sa te deghizezi, apasa B ca sa te deghizezi in persoana de data trecuta.Ca sa gasesti arme trebuie doar sa joci.Sunt sanse ca dupa fiecare runda sa primesti ceva, dar nu sunt prea mari.Ca sa poti deschide consola trebuie sa mergi la Optiuni->Keyboard->Avansat->bifezi a2a chestie(sunt doar 2 chestii acolo). Consola se deschide ca la CS 1.6, pe "`".