| bogdimessi a întrebat:

M-am bagat pe google play pe calculator si l-am instalat pe telefon si nu gasesc unde s-o instalat.AM Samsung galaxy s3.

2 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Intri la setari apoi aplicatii apoi gestiune aplicatii si aoclo ai toate aplicatiile descarcate si instalate tot de aoclo le poti dezinstala dand click pe aplicati jocul dorit si iti apare dezinstalare. Funda?

| bogdimessi explică:

Cine stie niste jocuri care pot sa ma joc calculator vs telefon si cum se procedeaza